Mezbak Hakkında
MEZBAK HAKKINDA
“Küllü Nefsin Zaikatü’l-Mevt.” “Her Nefs Ölümü Tadacaktır.” Her canlı fanidir ve her fani ölümü tadacaktır. Cenazeye karşı yapılagelen görevler arasında yer alan defin işlemi, aynı zamanda İslâm dininin insana verdiği değeri de gösteren dinî bir vecîbe özelliği taşır. MEZBAK olarak bizim görevimiz bu süreçte; vefat eden insanların yakınları adına, mezarın yapımını ve bakımlarını gerçekleştirerek, yapılan tüm işlemlerin düzenli olarak takip edilmesine olanak sağlayan, mezar yapım ve bakım hizmet sistemini yürütmektir.

MEZBAK; İnsani, dini ve kültürel değerlerimizin ve vicdani sorumluluklarımızın, zaman, iş,  ulaşım gibi birçok nedenlerle, gerçekleştirilmesindeki kısıtlılığı minimize etmek, sürdürmek ve yaşatmak için her bireyin kolaylıkla ulaşabileceği ve sürekli takip edilebileceği bir hizmet sistemi olup, gelecek nesillere de bu değerlerimizin yaşatılması anlamında yollarına ışık tutmayı misyon edinmiş bir kurumdur.

Vizyonumuz
MEZBAK; Misyonunda bahsi geçen değerlerin ve sorumlulukların yaşatılması anlamında kurulan sistemin standartlarını en üst düzeye çıkarmayı ve teknolojik çözüm araç-gereçleri ile hizmeti daha hızlı ve kaliteli şekilde yerine getirmeyi hedef almıştır.
MEZBAK MEZAR YAPIM VE BAKIM HİZMETLERİ MEZBAK YAPIM VE BAKIM HİZMETLERİ
MEZBAK mobil uygulaması üzerinden, mezar yapım süreci ile tüm mezar bakımlarının öncesi ve sonrasını online olarak kontrol edin. Mezar yapım ve bakım süreçleriniz tamamlandıktan sonra fotoğrafları ile birlikte inceleyin.
  • Üyelik Oluşturun Tüm süreçleri rahatlıkla yönetebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.
  • Mezar Ekleyin Farklı illerde veya konumlarda olan mezarlarınızı tekil veya aile mezarlığı olarak sisteme tanımlayabilirsiniz.
  • Kişilerinizi Yönetin Mezar içinde bulunan kişileri yönetin. Aile mezarları için birden çok kişi ekleyebilirsiniz.
  • Bakım Hizmeti Alın Her bir mezarınız veya mezar içindeki kişiler için ayrı ayrı bakım sıklığını belirleyin ve özel olarak hazırladığımız bakım paketlerini inceleyin.
MEZBAK sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close