Uygulama
MEZBAK MEZAR YAPIM VE BAKIM HİZMETLERİ Uygulamayı Keşfedin
MEZBAK mobil uygulaması ile mezar yapım ve bakım süreçlerinizi online olarak yönetin. İsteklerinizi tek bir yerden bildirip, sonuçlarını takip edin. Bakım paketleri ile düzenli olan yapılan bakımları fotoğrafları ile inceleyip, mezar yapım paketlerimiz ile de tüm süreçlerinizi bulunduğunuz yerden yönetin.
Ücretsiz Üyelik ile Keşif Hizmetleri
MEZBAK mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirerek ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu üyelik ile sevdiklerinize ait mezarları tek tek ekleyebilirsiniz. Her bir mezarlık için bakım, yapım veya onarım işlemler talep edebilir aynı zamanda özel talepleriniz için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Sevdiklerinizin Mezarları Tertemiz Olsun
Hem bireysel mezarlarda hem de aile mezarlarında, bahçıvanlık ve bakım konusunda deneyimli ekibimizle titizlikle çalışıyoruz... Siz de profesyonel mezar bakımı hizmeti almak, mezar bakımı ve yapımına dair özel talep oluşturmak için uygulama üzerinden sevdiklerinize ait mezarları ekleyip her biri için farklı hizmet paketlerimizden alarak zorlu süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Her İşlemde Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları Sizinle Paylaşıyoruz
İçiniz rahat olsun. MEZBAK mobil uygulamasıyla tamamen kurumsal bir şekilde mezar bakım ve yapım hizmetlerine kolayce ulaşabilirsiniz. Hatırasını yaşattığınız sevdikleriniz için, artık güvenilir bir hizmet var. Uygulama üzerinden satın almış olduğunuzu hizmete dair öncesi ve sonrası fotoğraflarını işlem tamamlandıktan sonra sizinle paylaşıyoruz. Tek sefer, haftalık veya aylık bakım paketlerinde ise bakım sıklığına göre her işlem için aynı şekilde fotoğraflar paylaşarak süreçlerinizi profesyonel bir şekilde ele alıyoruz.
Mezar Onarım ve Özel Talepleriniz İçin Hazırız!
MEZBAK tüm müşterilerine çeşitli paketler sunmakla kalmıyor, sizlerin talepleri doğrultusunda kişiye özel çözümler de üretiyoruz. Tüm merak ettikleriniz için lütfen bizimle mobil uygulama ve iletişim formu üzerinden iletişime geçmeyi unutmayın.
MEZBAK sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close