Blog
Mermer Mezar Modelleri
20 Haziran 2022

Granit ve mermer mezar modelleri temelden başlayarak mezar baş taşı dahil olmak üzere kaliteli hint graniti werderstar, absorite, modeller gibi saymış olduğumuz modeller bünyesinde mevcuttur. Mezar baş taşına porselen resim lazer resim olarak ve baş taşı yazılımı kumlama olarak yazımı gerçekleştirilen modellerimiz de vardır. Özel bir şekilde tasarlanmış olan mermer mezar modellerimizin uzun seneler bozulmadan kalmasını istiyorsanız kaliteli ve dayanıklı olan granit modeli tercih etmeniz gerekir.

Kalın granit taşlarla yaptırmayı talep ettiğiniz mezar taşı modellerini Türkiye'de en güzel şekilde yapan firmamız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Fabrikamızda özel tasarım, anıt mezar yapım için her türlü altyapı donanımına sahibiz. Bu mezarları kendi ekibimiz ya da bayilerimiz aracılığı ile Türkiye'nin değişik illerinden Türkiye'nin her yerde olan mezarlığına montajı gerçekleştirilir.

Online Mezar Taşı Sitemiz

Online hizmet veren sitemiz mezar taşı yapımında sizin vefat eden yakınınızın defnedildiğinde kendi istediğiniz mezar modelini sipariş verebilmeniz için aktif olarak hizmet verir. Mezar taşı fiyatları sitemiz bünyesinde her zaman için günceldir. Firmamızın garanti kapsamında olan mezarlarımız aktif olarak hizmet verdiği yerde üretimi gerçekleştirip defin yerine en yakın mermerci bayimize gönderimi yapılır. Yüksek kalite standartları kapsamında montajı gerçekleştirilir.

Yerel mermerci üretimi mezarlar ise uygun mezar fiyatı mermer mezar çeşitleridir. Bulunmuş olduğunuz şehirdeki bayimiz tarafınca üretimi yapılıp montajı gerçekleştirilir. Tüm bayilerimiz bizim aracılığımız ile vereceğiniz siparişlerde mezar montaj işlemi gerçekleştirmek zorundadır. Mezar yapım işlemini kendi ekibimiz yapmaktadır illere göre mezar taşı fiyatları değişebilir.

Kalın Granit Mezar Modelleri

Granit mezar çeşitleri estetik görünümleri ve dayanıklılıkları sebebi ile çok tercih edilen mezar çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca mezar fiyatları olarak sağlamış olduğu dayanıklılığa oranla oldukça ekonomik olabilir. Granit 450 senelik eski Mısır piramitlerinde kullanımı olmuş ve günümüze kadar ulaşmalarını sağlamış sağlam yapıda olan bir malzemedir.

Mermer mezar modelleri granit mezarlarda diğer mezar modellerine göre hem görüntü olarak estetik görünüm sunar, hem de yapısı gereği çok daha uzun yıllar muhafaza etmesi söz konusudur. Kalın granit mezar yapımında size en uygun mezar taşı fiyatlarını sunmuş olan firmamız uzman mezar üreticisidir. Granit traverten ve mermer mezar taşı fiyatlarımızı ve mermer mezar modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Siyah Granit Baş Taşı Modelleri

Siyah granitten yapılan mermer mezar modelleri mezar baş taşı modelleri 5 ile 10 santim arası kalınlıkta olan granitten yapımı vardır. Baş taşına lazer ile resim ve mezar taşı yazıları yazılabilir. Bu şekilde yazılan yazılar ve resimler uzun yıllar boyunca bozulma olmadan kalitesini korur. Bu modellerde bozulma gerçekleşmediği için mermer mezar modelleri arasında en çok tercihi olan modellerdir.

Mezar baş taşı üzerine merhumun resmini güneş ve yağmurdan ve benzeri dış şartlardan etkilenmeyen solmayan renkli porselen fotoğraf şeklinde yapma hizmetimiz vardır. Bu uygulama bütün mezar modellerine gerçekleştirilebilir. Firmamız bu hizmeti verebilmeleri için yüksek kaliteli resim şartı sunar.

Mezar Taşı Modellerimiz

Firma olarak yapmış olduğumuz çalışma ve kazandığımız tecrübe sayesinde günümüz koşullarında mecburiyet olarak görmüş olduğumuz teknoloji ile yüksek kaliteli hizmet vermekteyiz. Mermer mezar modelleri yapım işleri firması olarak mezar yapımı ve mezar onarımı itina ile gerçekleştirilir. Sizin için değerli olan yakınınızın mezar yapım işlemini ve talep etmiş olduğunuz modeli en kısa sürede yapımı gerçekleştirilir. Bu hususta online hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi iletip hizmetten faydalanabilirsiniz.

Blog Arşiv
MEZBAK sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close